בזמן האחרון יש כמה בעיות ביחסים שלי עם אשתי, לכן החלטתי שאני צריך משהו מהצד כדי להירגע. כבר כמה שנים אני הולך לחוג תאטרון ,כמובן שבמקום כזה יש כמות גדולה של נשים שאפשר לבחור מהן. בחורה אחד משכה את הצומת לב שלי. קראו לה דנה, היא הייתה בגובה ממוצע, עם שדיים קטנים , גוף מאוד חטוב ופנים חמודות. היא לא הייתה נשואה ,אבל היה לה ילד. החיסרון היחיד שהייה זה שהיא תמיד הייתה רצינית ושקטה.

יום אחד נשארנו בחוג עד מאוחר והצעתי ללוות אותה הביתה , כל הדרך דיברנו על החוג ועל המופע שאנחנו מרימים. בשלב אחד כאלו כלום לא קרה שמתי את היד שלי במותניים שלה ואחרי כמה רגעים שחררתי,היא לא הגיבה. כאשר הגענו לבית שלה, הצעתי לה ללכת לראות איזה סרט מחר. היא חשבה על זה רגע והסכימה. למחרת כבר היינו בקולנוע, אני לא זוכר איזה סרט זה היה. ראיתי שהיא לא רגוע , כנראה חשבה שאני יתחיל איתה. ואני רק חיבקתי אותה בכתפיים בלי לעשות משהוא אחר. היא השתחררה ,אבל עדיין עשתה רושם של מישהי מאוד קרה, כבר התחלתי לחשוב שאולי אני סתם מבזבז את זמני. עדיין רציתי לזיין אותה ,אבל אני מעדיף כשבחורה מציגה קצת עניין.

אחי הסרט החלתנו קצת לטייל. היא כרגיל הייתה שקטה וקרה. בדרך היה גן די גדול ושקט, זה היה מקום שנדיר שמישהו נכנס לשם. הצעתי לה להיכנס לשם , שם מצאנו ספסל מבודד. היא לא דיברה,גם אני ישבתי בשקט. הסתובבתי אליה ומשכתי אותה אלי , היא הסתכלה עלי עם מבט לא מבין ,אבל לא התנגדה. נישקתי אותה , עם לשון. היא לא התנגדה אבל גם לא ענתה על הנשיקה. זה הרגיש כאלי היא לא רגילה לזה, זה היה מוזר, היא הייתה נשואה אמור להיות אצלה ניסיון בדברים האלה. המשכתי עם הנשיקות שלי על האוזניים שלה וצוואר. היא סגרה את העניים שלה בהנאה. השבתי אותה על עצמי ונתתי חופש לידיים שלי. היא לבשה שמלה בלי שרוולים ,לכן הגישה שלי לשדיים שלה הייתה פנויה. היא לא לבשה חזייה , בגלל זה כבר אחרי רגע הידיים שלי ליטפו אותה שם. אחרי זה ירדתי למטה, הרגשתי שהיא רטובה , הזזתי את התחתונים שלה וליטפתי עם האצבע את החור שלה,זאת הייתה פעם ראשונה שהיא הוציא צליל מהפה שלה. הבנתי שהיא כבר מוכנה לחבר הקטן שלי.

הסתכלתי מסביב, ראיתי פתח בגדר, עזבתי אותה שניה. היא נשארה על הספסל, ראיתי שהיא מבואסת. הלכתי לשם וראיתי שזה סוג של מחסן לריהוט משרדי. חזרתי ולקחתי אותה לשם. הצמדתי אותה לקיר בפנים. כבר לא שיחקתי משחקים,הורדתי את החלק העליון של השמלה שלה למטה. היא הייתה עם חגורה אז השמלה נשארה שם. הרמתי את החלק התחתון ותקעתי אותו גם מתחת לחגורה. המשכתי לחרמן אותה, נישקתי את השדיים,הידיים שלי כבר היו עמוק בין הרגליים שלה. הסתכלתי על הפנים שלה וראיתי שאני כבר כמעט במטרה שלי ,היא כבר בקושי החזיקה את עצמה כדי לא להתחיל לצעוק. ברגע זה עצרתי, היא פתחה את העיניים שלה ,מופתעת לגמרי:

-"מה קרה?"

-"כלום, פשוט רציתי לעשות הפסקה קטנה"

"למה? אני לא בנויה מאבן, למה עצרת בחצי הדרך?"

-"את רוצה המשך?"

ראיתי שהפנים שלה הפכו לאדומות

-"כן…."

לקחתי את היד שלה ושמתי על המכנסיים שלי.

-"תשחררי אותו"

היא פתחה את הרוכסן והוציאה את הזין , היד שלה נשארה על הזין, היא לא הייתה מצליחה להוריד את המבט שלה ממנו. מה לא ראתה זין אף פעם?

-"את רוצה אותו?"

-"כן .." -היא לחשה

-"מה בדיוק את רוצה?"

-" למה אתה עושה את זה? אני רוצה אותו בפנים"

לקחתי כיסה משרדי שהיה זרוק שם, התיישבתי עליו, הזין שלי עמד חזק. משכתי אותה אלי והושבתי מלמלה. הכוס שלה היה מאוד צר. זה הפתיעה אותי נורה. בחורה שהייתה נשואה,אחרי לידה ועדיין צרה. ראיתי שהיא לא יודעת מה לעשות. תפסתי אותה בישבן והתחלתי להרים. היא קלטה מה אני רוצה והתחילה לזוז בעצמה. התחלתי עם האצבעות לשחק עם הדגדגן שלה.

-"לא , לא צריך" -היא לחשה

כמובן שלא הקשבתי לה והמשכתי. די מהר הרגשתי שהיא גומרת, השרירים של הכוס התחילו להתקבץ ,לא יכולתי יותר להחזיק את עצמי וגמרתי ביחד איתה.

זה לא היה המפגש האינטימי היחיד שלנו, ביקרנו בדי הרבה דירות דיסקרטיות באזור. היא עם הזמן השתחררה והצלחתי לראות את הצד החושני וחרמני שלה.

דנה