פוסט קצר על החוויות שלי מהזמנת שירותי ליווי בתל אביב יוקרתי, וכל מה שקרה באותו ערב קסום

קודם כל אני אתחיל בהסבר על התקופה המדוברת – הייתי בערך בן 24 או 25 לדעתי, ויצאתי עם מישהי תקופה די ארוכה (תשעה או עשרה חודשים, באותה תקופה זה הרגיש כמו הרבה – בכל זאת אחרי הצבא הספקתי להשתובב בכל דרך אפשרית). מה שכן, אפילו שיצאנו די הרבה זמן לא היינו ממש… איך לומר? סגורים על עצמנו. באותה תקופה לא יצאתי עם אף אחת אחרת, ונפגשתי עם הבת זוג שלי (נקרא לה רונית לצורך העניין, שם בדוי כמובן) לפחות פעמיים בשבוע, אבל זה לא היה קשר סופר מחייב. הסקס היה על הכיפאק וכך גם החברה, בחורה אינטיליגנטית ויפה, וזורמת סך הכל. אבל מה? היה קשה מאוד להרגיש כאילו היא שם בשבילי, ובאמת באותה תקופה אחרי כתשעה או עשרה חודשים החלטנו שזה לא מתקדם לשום מקום והחלטנו לבדוק כיוונים אחרים. באותה תקופה כבר שכחתי איך זה לצאת לפאבים או מסיבות לבד, לא היה לי חשק עז לסקס אקראי, ובעיקר רציתי חברה אנושית יחד איתי – ואני לא מדבר על כל החברים הגברים שלי, אלא דווקא על מישהי שאני אוכל לבלות איתה ערב מגניב בלי יותר מדי בלאגן, אך לא מצאתי את הסיבה האמיתית. ואז הגיע הצ'אנס, והזמנתי לראשונה נערות ליווי בתל אביב יוקרתי.

שירותי ליווי? אני? מה זה הדבר הזה פתאום. אבל בכל זאת, ערב חברה – חייבים בת זוג, לא?

ניצלתי את ערב החברה שנפל עליי באותה תקופה כ"סיבה למסיבה", והחלטתי שיש לי סיבה להזמין ליווי יוקרתי, כזה שלא הייתי מוציא עליו את הכסף בחיים. בכל זאת, עובד בחברת היי טק, חוסך הרבה מאוד כסף בלי סיבה, אולי הגיע הזמן ליהנות ממנו? חיפשתי באינטרנט מלא עד שמצאתי מישהי שמשכה אותי, ויום לפני הזמנתי מחברת נערות ליווי יוקרתיות מישהי שנראתה לי מתאימה. באתר היה רשום על ניקיטה (אם אני זוכר את השם נכון), סטודנטית לתואר ראשון אינטיליגנטית שדוברת 4 שפות, בלונדינית רזה וגבוהה (אבל לא יותר ממני חח, זה מאוד חשוב!), בת 20 שנראתה לי מקסימה. בתחילה כשביקשתי אותה אמרו לי שהיא עסוקה ולא תוכל להגיע, אז שאחליט על מישהי אחרת. לא עברו 2 דקות והם חזרו אליי בטלפון ואמרו לי שהפגישה שהייתה לה התבטלה והיא פנויה בשבילי. זה שירותי ליווי יוקרתי בשבילכם – לא רק ליווי במרכז , אלא גם שירות לקוחות אמיתי, במקום שאני אתבלגן לבד הם נתנו לי את כל התשובות וחזרו אליי עם כל מה שהייתי צריך. אני מניח שבגלל זה קוראים לזה שירותי ליווי וי איי פי, ולא סתם שירותי ליווי כמו שניתן למצוא במקומות אחרים.

אני וניקיטה – סוג של סיפור סינדרלה לא ממומש, נערת ליווי שהייתי לוקח ישר לאמא

כשאני הזמנתי שירותי ליווי יוקרתי לא ציפיתי שזה מה שאני אקבל. כשראיתי את ניקיטה לראשונה (ואגב, בלי דקת איחור, אני מוכרח לציין) היא פשוט העיפה אותי. היא נראתה כמו בתמונה רק קצת טוב יותר, הייתה לבושה בדיוק כמו בת זוג לערב חברה כולל הלבוש, השיער והתכשיטים, קיבלה אותי בברכה עם נשיקה על הלחי וחיוך קצת מבויש – באמת שלא יכלתי לצפות לשלמות הזו. בדרך לאירוע הספקנו לדבר קצת על עבודתה בתור נערת ליווי אקסקלוסיבית, ועל מה זה אומר בעצם לעסוק בתחום, כמו גם על הלימודים שלה (שגם אני התכוונתי להתחיל בשנה שאחרי, כך שהיה מעניין) וגם על המקור ל4 השפות שלה. באמת שרציתי לקחת אותה לאמא באותו רגע, אבל לימדו אותי תמיד שמה שנראה טוב מדי הוא כנראה באמת טוב מדי. הטעות היחידה שלי באותו היום היה שלא הצעתי לה נישואין. היא התערבבה מושלם עם כל הקולגות וגרמה לי להרגיש מצוין, ובכלל לא זכרתי שהיא עובדת בחברת שירותי ליווי אקסקלוסיביים או שהיא נערת ליווי וי איי פי, אני רק זכרתי שהיא ניקיטה שלי. לאחר האירוע עוד הספקנו לחזור אליי הביתה וקיבלתי אין ספור פינוקים, מסאג', אלכוהול ועוד. ניקיטה, אם אי פעם אמצא אותך, אני מבטיח לשים לך טבעת על האצבע. ובינתיים, אני והאקסית כמובן נפרדנו – כי אני למדתי מה היא שלמות.

שירות ליווי יוקרתי לאנשי ויאיפי