נסיעת הלילה הסתיימה בביקור בבית החולים שם אושפזתי לבדיקות וטיפולים. נאלצתי להישאר שם מספר ימים. הצחיק אותי נורא לראות את הרופאים מנסים להבין איך קיבלתי מכה מההגה בכתף הימנית שלי. רופא צעיר אחד הגיע לבדו לבדוק אותי ביום השלישי ושאל אותי איך זה קרה. היה לו חיוך שחשף שיניים לבנות ומושלמות ועיניים כחולות עמוקות שהביטו בי במבט שובב. החזרתי לו מבט מחוייך ולא עניתי. באוויר עמד חשמל. הוא המשיך לנעוץ בי את מבטו מחכה לתשובה עד שהורדתי את עיני. לבסוף הוא ויתר ואמר אז בואי נבדוק אותך. הוא התקרב אלי וסובב אותי על צידי על מנת לבדוק את הכתף הפגועה. בידיים רכות הוא בחן את הכתף ושאל אותי אם היא כואבת. הוא הניח את ידו בעדינות על המקום בו ציינתי שכואב לי. הרגשתי שאני מתחילה להתעורר. אמרתי לו שזה נעים לי שהוא שם את ידו. הוא הזיז את שערי עם ידו השנייה ושם אותה על הצואר שלי מעסה בעדינות. הרגשתי את ליבי מתחיל לדפוק במהירות ונאנחתי בהנאה קלות. הוא ציין בפני שעוד יום אוכל להשתחרר אך הוא ממליץ על עיסוי יומי להקלת הכאב וחזרה לשגרה. זרקתי אליו במפגיע אם יהיה מוכן לבוא אלי ולבצע עיסוי בריאותי פעם ביום. הוא חייך ואמר שלפני זמן קצר הוא עשה השתלמות בתחום והוא ישמח לבוא. הוא רשם לי את מספר הטלפון. לפני שהלך נפגשו עינינו והוא חייך.
חבר שלי ערן בא לקחת אותי הביתה. בדרך סיפרתי לו שאני אזמין את הרופא לעיסוי להקלה על הכאב. הוא לא הגיב. עוד באותו ערב קבעתי עם הרופא שהתברר שקראו לו גיל לבוא אלי מחר בבוקר. גיל הגיע בשעה שקבענו והביא איתו שמן לעיסוי ומיטת טיפולים. התפשטתי בחדר האמבטיה ונשארתי רק עם מגבת. באתי ונשכבתי על מיטת הטיפולים.
גיל פתח את המגבת שחשפה את כל אחוריי הערומים. הוא לא אמר דבר אף שידעתי שהוא מופתע מהמראה היפה שנגלה לעיניו. הוא משח על גופי שמן והחל לעסות בעדינות את כתפי ואת צווארי. עצמתי את עיני והתמכרתי לתענוג. תחת ידיו העדינות הכאב של כתפי הפך לעונג טהור. הוא עיסה את כל גבי, לוחץ במקומות הנכונים. הרגשתי כל כך רטובה וחשבתי שאני הולכת לגמור רק מהעיסוי. גיל עבר בלי לגעת באחורי לעסות את הרגליים ואת כפות הרגליים. הרגשתי כה כמהה לכך שיחפון את התחת שלי בשתי ידי ושיזיין אותי. פיסקתי את רגלי קצת יותר כדי שיוכל לקבל זווית צפייה על הכוס הרטוב שלי. פשוט נטפתי והייתי בטוחה שהוא רואה את זה. לפתע גיל סיים וכיסה אותי במגבת. הוא אמר לי לשכב קצת לנוח ונעלם לחדר האמבטיה. הבטתי אחריו ושמתי לב שהוא מחזיק בידייו את בקבוק השמן. תוך שתי דקות הוא יצא מהחדר סמוק כולו מנסה להסדיר את נשימתו. אמרתי לו תודה ושאצפה לו מחר באותה שעה. שילמתי לו והוא עזב נבוך. בערב שערן הגיע התנפלתי עליו ואמרתי לו שיזיין אותי עכשיו וחזק. לבשתי שמלה לבנה ללא חזייה ותחתוני חוטיני שחורים. הוא הוריד ממני את החתונים והניח אותי על השיש.
בהתרגשות ובמהירות פתחתי לו את החגורה ושלפתי את הזין שלו. תן לי אותו חזק עכשיו לחשתי לו, אני כל כך רטובה. והוא החדיר את זינו לתוכי והיה מופתע מכמויות המיצים. פישקתי את רגלי כמה שיכולתי וערן דפק אותי חזק. הרגשתי את האורגזמה עולה ומתקרבת בכל גופי. צעקתי על ערן שלא יעצור ושיזיין אותי חזק. נשימתי נעצרה וזרם של מיצי גמירה נשפכו ממני והרטיבו אותי ואת ערן כמו מקלחת. ערן לא הפסיק ואני כמעט התעלפתי. אחרי מספר חדירות ערן הוציא את זינו ואני תפסתי אותו ולחצתי על בסיס הזין. ערן גמר בשפריץ על השמלה שלי ועל הפנים. התנשקנו בתאווה והוא חייך אלי ושאל אותי מאיפה זה בא…

סיפור ארוטי