כל בנות, לא משנה מה יחסים היו בניהם, היו מחלקים אצלו לשתי קטגוריות: כאלה שהוא מלקק להן וכאלה שרק המחשבה הזאת הייתה מגעילה אותו. החלוקה הייתה אינטואיטיבית בלבד, כי לא היה לו ניסיון מיני עם בנות והידע על סקס אורלי היו אצלו רק מסרטני סקס באינטרנט. כמובן שהיו לזה סיבות.

היא הייתה מהקטגוריה הראשונה, לכן כאשר הוא החליט שזה הזמן ללכת הביתה אחרי עבודה משוטפת על פרויקט לימודי והיא ביקשה לחכות כי זה עדיין מוקדם הוא הרגיש התרגשות. מה שקרה אחרי זה הכניס אותו לשוק. היא הורידה את החלוק שלה ונשארה ערומה לגמרי. היה לו קשה לחזור לעצמו, כי היסחם שלהם ממש לא היו מהסוג הזה. אבל מראה של הגוף הערום שלה דחף אותו למעשים חריגים בשבילו.

היא בינתיים התיישבה על המיטה וסגרה את הרגליים שלה חזק. זה כאילו היא הזמינה אותו לקחת אותה בכוח. זה היה הרגע שהוא איבד את הראש שלו. הוא התקרב אליה, הביט על השדיים שלה ותפס אותה ברגליים. הוא הרים אותה למלה חזק, היא נפלה על הגב. הרגליים שלה נשארו נעולות, אבל מה שנפתח מאחורה היה מספיק. הוא הצמיד את הברכיים שלה צמוד לפנים שלה והתיישב מול הכוס שלה. הוא התחיל ללקק אותה, היא הבינה שהיא הפסידה והשתחררה. היא פתח את הרגליים ונתנה לו אפשרות לעשות את מה שהוא עשה בצורה הנוחה ביותר.

היא גמרה פעמיים, אבל הוא לא התכוון לעצור. רק ברגע שהיא רצתה להחזיר והושיטה את היד למכנסיים שלו הוא תפס את היד שלה ועצר. הוא התארגן מהר ועזב את הדירה. לצערו הוא לא היה מסוגל למצוא אומץ לספר שלה שזה הדרך היחידה שהוא מסוגל לספק בחורה.

לשון קסום